Price: 4 102kr
Original Price: 4 291kr
| Charger | Include a charger |
| Material | Glass |
| Screen Resolution | 1600*2400 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 12.2" |
| Operating System | Android 16 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 11" & Larger |
| Wireless Communication Technology | 2G/3G/4G/5G Cellular Network |
| Cell Capacity | Over 10000mAh |
| Network | 5G |
| SKU | se260126174006592730722 |
Brand Name: Blackview
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Blackview-sc-0141873905.html
Quality: 4919941 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.